Haber

Arda Turan, hayranlarına neden 36 yaşından büyük göründüğünü açıklayan cevabıyla gündemde.

Galatasaray formasını küçük yaşlarda giymeye başlayan ve hayatının her döneminde medyanın ilgi odağı olan Arda Turan, yaşlanan görünümüyle gündeme geldi. 36 yaşındaki Eyüpspor teknik direktörü Arda Turan, ’36 yaşında ne yaşadın kardeşim?’ Yorumlarına verilen cevaplara baktı. Arda Turan’ın “Teşekkürler kardeşim” yanıtını verdiği yoruma bir göz atalım.

Eyüpspor teknik direktörlüğüne atanarak kariyerinde yeni bir sayfa açan Arda Turan, takımını Süper Lig’e çıkarmak için çalışıyor.

Henüz 36 yaşında olan genç teknik direktör, sosyal medyaya düşen fotoğrafıyla gündeme geldi.

Saçları ağarmaya başlayan Arda Turan’ın yaşlı görüntüsü sosyal medyanın da ilgisini çekti.

Arda Turan’ın yaşlanan fotoğrafını paylaşan bir hesap, Arda Turan için “36 yaşında ne yaşadın kardeşim?” sitem dolu bir mesaj gönderdi.

Arda Turan’ın erken yaşlanmasının nedeni sorgulanırken “telal1905” adlı Twitter kullanıcısının verdiği yanıt şöyle oldu?

‘Ne oldu…

17 yaşından beri tüm Türkiye’nin gözü önündeydi, bugün destek anlayışı yoktu, hakkında en ağır ithamlar yapıldı, yatak odasına kadar sözler söylendi. Kaçıp İspanya’ya gitti, en başarılı Türk futbolcusu oldu, transferi konuşuldu, hayatı konuşuldu…’

ve devam etti

’20 yıl boyunca sen ve ben bu mobingle uğraşacak olsak cümle kurmayı unuturuz. Arda çok zor şeyler yaşadı. Herkes gibi onun da bir hatası vardı ama onun hatası en çok konuşulandı.’

Taraftarların kendisini savunduğunu gören Arda Turan, buna dayanamadı ve sosyal medyadan yanıt verdi. “Teşekkürler kardeşim” dediği tweet kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

Arda Turan’ın yansımaları şöyle oldu ?

?

?

ne diyorsunuz arkadaşlar Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu