Yaşam

Ay Yapım’ın ‘Yargı’ dizisi Uluslararası Emmy Ödülleri için New York’a gitti

Ay Yapım’ın üç sezondur yurt içi ve yurt dışında büyük beğeni toplayan ‘Yargı’ dizisi ekibinden yapımcı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz, 51. Uluslararası Emmy Ödülleri’ne katıldı. bu yıl. için New York’a gitti

Uluslararası Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından her yıl ABD dışında üretilen yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri, bu yıl 51’inci kez düzenleniyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’den bu yıl sadece Ay İmal’in “Yargı” dizisinin aday olduğu açıklanırken, merakla beklenen ödül töreni 20 Kasım’da gerçekleşecek. York ödül töreniyle finalist madalyalarını aldı.

“En İyi Telenovela” kategorisinde yarışan Adalet dizisi ekibinden yapımcı Kerem Çatay, yönetmen Ali Alım, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz tören için New York’a gitti. Finalist madalyaları törenden 2 gün önce Kerem Çatay ve Sema Ergenekon’a takdim edilirken, diğer finalistlerle birlikte Sema Ergenekon da panele konuşmacı olarak katıldı.

erzinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu