Haber

Ayhan Akman: Galatasaray’da kimse torpidoyla oynayamaz

Sarı-Kırmızılılar’da 2001-2012 yılları arasında forma giyen ve şu anda Sarı-Kırmızılıların Futbol Teknik Direktör Yardımcılığı görevini yürüten Ayhan Akman, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

46 yaşındaki futbolcu, Spor Gecesi’nden Gökhan Dinç’e, Galatasaray’da forma giyen oğulları Efe Akman ve Hamza Akman hakkında konuştu.

“Galatasaray, Hamza ve Efe’ye henüz resmi bir teklifte bulunmadı”

Ayhan Akman sözlerine şöyle başladı:

Galatasaray, Hamza ve Efe’ye henüz resmi bir teklifte bulunmadı. Hamza Akman’ın 3 yıllık sözleşmesi bu dönem sona eriyor. Oynayamadığı için ayrılmak istiyor. Efe’de önceki yönetimler ‘bugün ya da yarın imzalayacağız’ diyerek erteledi.

“Galatasaray Roma’ya hakkını verdi”

Efe Akman hakkında konuşan Ayhan Akman şunları söyledi:

Galatasaray, Zaniolo transferi için Efe Akman ve Yusuf Demir’in ön alım haklarını Roma’ya verdi. İşte Roma’ya transferi ile ilgili gelişme. Galatasaray bu hakkı Roma’ya verdi. Bu benden bağımsız bir konu.

“Her iki oyuncuya da teklif yok”

Akman, açıklamalarına şöyle devam etti:

Hamza Akman için Kopenhag’la görüştüm ama hiçbir detayı konuşmadık. Kopenhag ilgilendiklerini söyledi, ben de ‘sezon sonunda buluşalım’ dedim. Galatasaray’ın Kopenhag’la görüşmemden haberi var. Her iki oyuncuya da teklif yok. ‘Hamza neden uzatmadı, Efe neden imzalamadı?’ Sorularınızın muhatabı ben değilim. Ne yapabilirim?

“Galatasaray’da kimse torpidoyla oynayamaz”

Ayhan Akman, Galatasaray’da kimsenin torpidoyla oynayamayacağını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

Her günün neredeyse 24 saatini Erden Timur’la geçiriyorum. Ben çocuğunu Galatasaray’dan kaçıracak bir adam değilim. Ben bu toplumun bir insanıyım. Ben bu camiada babalıkla profesyonelliği ayırdım. Galatasaray’da kimse torpillerle oynayamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu