Haber

Başkan Dündar’dan Bursa’da Denetimli Serbestlik Bürosu’na ziyaret

BURSA (İGFA) – Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar’ı makamında kabul eden Bursa Kontrollü Özgürlük Müdürü Cihat Çanak, birebir vakitte Kontrollü Hürlük Müdürlüğü Muhafaza Kurulu’nun etkin üyesi olan Osmangazi Belediyesi’nin, müdürlük bünyesinde kurulan Toplumsal Market’e yaptığı sistemli yardımlar için Lider Dündar’a teşekkür etti.

Müdür Çanak, daha sonra müdürlük bünyesinde hizmet veren Toplumsal Market ve Çocuk Hizmetleri Müdürlüğü’nü gezdirerek, kurumun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Kontrollü Özgürlük Daire Başkanlığı’nca yürütülen İSTİKRAR Projesi kapsamında kurulan Toplumsal Markete, kurum olarak nizamlı yardımlar gerçekleştirdiklerini söyledi. Ceza İnfaz Kurumundan tahliye olan ve acil gereksinim sahibi olduğu tespit edilen vatandaşlar için besin, kırtasiye ve giyecek üzere çeşitli yardımlarda bulunduklarını belirten Lider Mustafa Dündar, 15-18 yaş ortası suça sürüklenen çocukların rehabilitasyonu ve meslek edinmelerini sağlamak gayesiyle açılan Çocuk Hizmetleri Ofisini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bursa Kontrollü Hürlük Müdürü Cihat Çanak, ziyaretin anısına Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar’a, suça sürüklenen çocuklar tarafından yapılan Türk Bayrağı motifli filografi ikram etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu