Haber

Bodrum sahilleri yaza hazırlanıyor

MUĞLA (İGFA) –Bodrum Belediyesi Güçlendirme Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda, vatandaşların plajlardan ve denizden rahatça yararlanabilmesi için yarımada genelinde hizmetler devam ediyor.

Yarımada genelinde 11’i Mavi Bayraklı olmak üzere toplam 77 Halk Plajı’na 1.500’e yakın şemsiye yerleştirildi. Gruplar aynı zamanda soyunma kabinlerini ve duşları daha sağlam ve kullanışlı hale getiriyor. Halk plajlarındaki cankurtaran kulelerinin yenilenmesi, denize şamandıraların çekilmesi, sahil boyunca tesviye çalışmaları devam ederken, dönem boyunca temizlik ve bakım çalışmaları sürekli yapılacak.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerin devam ettiğini ve halk plajlarının sayısının her geçen yıl arttığını belirten Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, ilçede vatandaşların kıyılardan yararlanması için belediyenin dönem boyunca çalışmalara devam edeceğini söyledi. en verimli şekilde çalıştıklarını ve belediyenin hizmet kalitesini artırmak için var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti.

derikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu