Haber

Bozuk buzdolabını kitaplık yaptılar…

Bostanlıspor, bozulan ticari buzdolabını hurdaya çıkarmak yerine bir kütüphane kurarak sporcular ve velilerine ücretsiz kitap sağlamaya başladı.

Bostanlıspor ayrıca “Al, oku, getir” sloganıyla bozulan ticari buzdolabını kütüphaneye çevirerek sporcuların ve velilerin yararlanabileceği kitapların okunmasını sağlayarak kitap bağış kampanyası başlattı.

“Okuduğun kitabı eve getir, arkadaşın okusun” amacıyla kitap bağışı için davette bulunan Bostanlıspor Koordinatörü ve Masa Tenisi Teknik Direktörü Ebru Dıvrak, “Fikir önderimiz Avni Erboy’dan geldi. Yaratıcılığına bir yenisini ekledi. Arızalanan ve tamir maliyeti yüksek olan boş buzdolabını kitaplık haline getirdik. Sporcularımız kitaplarını içine koyarak alsınlar istedik. Ardından satın al, oku, getir sloganıyla kitapların daha çok sporcu ve veli tarafından okunmasını sağlamaya çalıştık.

Valilerimizin ve çocuklarımızın okuduğu kitapların yanı sıra bir alt sınıfta faydası olmayan ancak diğer öğrenci sporcuların faydalanacağı ders ve ek ders kitaplarını da getirmelerini istedik. Artık kütüphaneden yararlanan sporcularımız ve velilerimiz var, onlar da evlerinde okumadıkları kitapları arkadaşlarının kullanması için bağışlıyorlar. Başta liderimiz Avni Erboy olmak üzere takviye yapan herkese teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

narman-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu