Haber

Can Ataklı İsrail sözcüsü olarak konuştu: Hamas dini bir terör örgütüdür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Hamas bir terör örgütü değil, topraklarını ve vatanını korumak için mücadele eden bir özgürlük ve mücahit grubudur.” Bu açıklamasına işgalci İsrail’i ve Siyonizm’i destekleyen ülkelerden tepki geldi.

Tüm medya kaynaklarını kullanarak katliama maddi ve manevi destek veren ve İsrail’i “mazlum” olarak gören Batı’nın propagandasını destekleyen Türkiye’den sesler yükselmeye devam ediyor.

ERDOĞAN’IN SÖZLERİ CAN ATAKLI’YI DA RAHAT ETTİ

Gazeteci Can Ataklı, 2 bin 704’ü çocuk, 1584’ü kadın, 364’ü yaşlı olmak üzere 6 bin 546 kişinin öldürüldüğü, 17 bin 439 kişinin de yaralandığı katliamlarda İsrail’i savundu ve “Hamas dini bir terör örgütüdür. Asıl darbe ise dinci terör örgütüdür. Bu da Türkiye’ye yansıyacak.” “İçeride etkisi ne olur biliyor musunuz? Bütün dini terör örgütleri meşrulaştırılacak ve çok rahatlayacaklar.” söz konusu.

“BÜYÜK FİLİSTİN TOPLANTISI” HAMAS PROPAGANDASINA DÖNÜŞECEK”

Ataklı, Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılacağı, Türkiye’nin katliama karşı insani duruşunu sergileyeceği ‘Büyük Filistin Mitingi’ hakkında şunları söyledi: “İstanbul’da yapılacak mitingin Hamas propagandasına dönüşmesinden korkuyorum. ” söz konusu.

DAHA ÖNCE “İSRAİL DAHA medeni, daha insani” demişti.

Ataklı daha önce şöyle demişti: “İsrail çok güçlü bir ülkedir ve Hamas’tan bin kat daha akıllıdır. “Dünya insanları daha medeni” dedi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu