Haber

Depremzede Yaren’e doğum günü sürprizi

Darıca’daki Diriliş 3 Hüma Hatun Gençlik Kampı’nda ağırlanan Hataylı Yaren İnci’ye Büyükşehir Belediyesi sürpriz doğum günü düzenledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelindeki kamp ve tesisleri Kahramanmaraş, Hatay ve çevre illerden depremzedelere tahsis edilmeye devam ediyor. Depremzedelerin hayatını kolaylaştırmak için deprem bölgesinde 24 saat görev yapan Büyükşehir ekipleri, duygusal sürprizler de yaratıyor. Darıca Bayramoğlu’ndaki Hüma Hatun Gençlik Kampı’nda ağırlanan Hataylı Camcı ailesine Büyükşehir Belediyesi çalışanları, travmanın izlerini silmek ve moral vermek amacıyla hoş bir sürpriz yaptı. Depremzede ailenin kızı Yaren İnci’nin doğum günü olduğunu öğrenen çalışanlar, genç kızın 10. yaş gününü Darıca’daki kampın kafeteryasında kutladı.

AİLEDEN BÜYÜKŞEHİRLİYE TEŞEKKÜR

Doğum günü pastasının üzerindeki mumu söndüren Yaren İnci’nin memnuniyeti acısını bir nebze olsun hafifletti. Kampta depremzedeleri ziyaret eden Darıca Kaymakamı Yüksel Kara ve Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Şentürk de doğum günü kutlamasına katılarak genç kızın mutluluğuna ortak oldu. Yapılan umut dolu doğum günü sürpriziyle tarifsiz mutlu olan Çamcı ailesi, kapılarını depremzedelere açan ve kızlarının yeni yaşını kutlayan Büyükşehir ekiplerine teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu