Yaşam

Gençler Gençlik Merkezi’nde son rötuşları yaptı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kepez ilçesinde yaptırılan Uluslararası Gençlik Kampı ve Eğitim Merkezi’nde gençler son rötuşları yaptı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Çocuk ve Gençlik Doğa Kampları vaadiyle hayata geçirilen Uluslararası Gençlik Kampı ve Eğitim Merkezi, karne tatilinde ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı yaş gruplarından gençlerin ve çocukların atölye çalışmalarına katılabilecekleri ve doğayla iç içe kamp yapabilecekleri merkezi açılış öncesi ziyaret eden genç gönüllüler, son rötuşları yaptı. Uluslararası Gençlik Kampı ve Eğitim Merkezi’nde gençler son rötuşları yaptı, alanı boyalarla renklendirdi, alanı düzenledi ve malzemeleri yerleştirdi.

Hem eğlendiler hem de ortalığı renklendirdiler

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen Genç Antalya Gönüllüleri programına katılmak isteyen gençlerin yaptığı çalışmada; merkezin yönlendirme levhaları yapılmış, kütüphane ve toplantı salonu binası renklendirilmiştir. Gençler çalışma kampında basketbol, ​​masa tenisi ve langırt oynayarak hem eğlendiler hem de çalıştılar. 3 gün kampta kalan genç, Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ederek; gençlere çok keyifli bir kamp merkezi sağladığı için kendisine teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu