Yaşam

Hakkında şikayette bulunduğu Polat ailesi hakim karşısına çıktı, Banu Parlak karnını atarak kutlama yaptı.

Haklarındaki soruşturma kapsamında 10 gün önce tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çifti, müzisyenin güzellik merkezinin vurulmasına ilişkin soruşturma kapsamında ifade vermek üzere Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na getirildi. Banu Parlak. İfadeleri alınan çift, tutuklanma talebiyle hakimliğe sevk edilirken Banu Parlak, göbek attığı anları paylaştı.

SİLAHLI SALDIRIYA KEŞKAT SUÇU

Şarkıcı Banu Parlak’ın Bahçeşehir 1. Bölüm Tabiat Parkı’ndaki güzellik merkezine 1 Ekim’de silahlı saldırı düzenlendi. Soruşturma kapsamında Dilan Polat-Engin Polat çifti ve Sezgin Polat azmettirici sıfatıyla ifade vermek üzere Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na getirildi. Şarkıcı Banu Parlak’ın Bahçeşehir’deki güzellik merkezinin çekimi. Engin ve Dilan Polat ile Sezgin Polat çifti, silahlı saldırıya azmettirmek suçundan tutuklanma talebiyle Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

GÖBEK ÇARPMASIYLA KUTLADI

Çiftin ifade vermek üzere adliyeye getirildiği anın fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Banu Parlak, şunları söyledi: “Vurulma olayımızla ilgili gelişmeler var. Duyduğuma göre, tedavi için Küçükçekmece Adliyesi’ne götürülmüşler. Biz de sizler gibi ne olacağını bekliyoruz. Tekrar açıklama için aradıkları bir gelişme var. O yüzden “Çok mutluyum. Dosya gizli olduğu için elimizde fazla bir bilgi yok” dedi. Çiftin tutuklama talebiyle hakimlik mahkemesine sevk edildiğini duyan Parlak, Instagram hesabından oryantal dansını paylaşarak kutlama yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu