Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ablası Mualla Özen vefat etti.

UYGUN Partisi lideri Meral Akşener’in ablası Mualla Özen vefat etti. Mualla Özen’in vefatı YETERLİ Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kürşad Güçlü tarafından açıklandı. Kürşad Severli, Özen’in naaşının İzmit’te defnedileceğini belirtti.

İYİ PARTİ BAŞKANININ ACI GÜNÜ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kız kardeşi vefat etti. Kürşad Zorlu, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Zorlu, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in kıymetli ablası Mualla İhtimam vefat etmiştir. Cenazesi bugün İzmit’in Gündoğdu köyünde ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. Mekanı cennet olsun.” söz konusu.

MERAL AKŞENER PAYLAŞTI

Meral Akşener de sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Akşener, “Kardeşim Mualla İhtimam vefat etmiştir. Cenazemiz bugün öğleden sonra İzmit Gündoğdu köyünden kaldırılacaktır. Mekanı cennet olsun.”

SİYASETÇİLERDEN TAZİYE MESAJLARI

Ölüm haberinin ardından birçok siyasetçiden taziye mesajları geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Buğra Kavuncu, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in kıymetli ablası Mualla Özen’in vefat haberini büyük bir acıyla öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, Genel Başkanımıza ve arkadaşlarına başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi. yakınları. Nur içinde yatsın.”

Ankara Milletvekili Koray Aydın, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in kıymetli ablası Mualla İtina Hanımefendi’nin vefat ettiğini üzüntüyle öğrendim. Merhum ablamıza Allah’tan rahmet, Genel Başkanımıza ve tüm ailesine sabır ve metanet diliyorum” dedi. Merhumun cenazesi “3 Şubat 2024 Cumartesi (bugün) günü ikindi namazına müteakip Kocaeli İzmit Gündoğdu köyünden ebedi aleme uğurlanacaktır. Başsağlığı dileriz.” sözlerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu