Yaşam

Küçükçekmece’de Çocuklar İçin Yaz Atölyeleri

Küçükçekmece Belediyesi tarafından 8-14 yaş arası çocuklar için düzenlenen ücretsiz yaz atölyeleri başladı. Sefaköy, Cennet ve Atakent Kültür Sanat Merkezleri ile Kemal Paşa Köşkü ve İstasyon Gençlik ve Gelişim Merkezi’nde düzenlenen yaz atölyelerine katılan öğrenciler yaz tatillerini eğlenerek ve öğrenerek geçiriyorlar.

Çocukların kaliteli ve verimli bir yaz tatili geçirmeleri amacıyla hayata geçirilen ücretsiz yaz atölyelerinde; Anne-çocuk takı üretiminden çocuk mutfak atölyelerine, Türk işaret dili ve ritim atölyelerine kadar eğlenceli atölyeler var.

Başkan Çebi: Küçükçekmece’de çocuklara sanat dolu bir yaz sunuyoruz

Öğrencilerin kaliteli ve verimli bir yaz geçirmeleri için ücretsiz yaz sanat atölyelerini hayata geçirdiklerini belirten Başkan Kemal Çebi, “Küçükçekmece’de çocuklarımıza sanat dolu bir yaz sunuyoruz. Yaz ayları, çocukların hem sosyalleşebilecekleri hem de becerilerini geliştirebilecekleri atölyeler için ideal bir dönem. Bu amaçla yaz sanat atölyeleri düzenliyoruz. Atölyelere katılan çocuklar keyifli deneyimlerle birlikte yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulacaklar.”

Yaklaşık bir ay sürecek yaz atölyeleri hakkında Sefaköy, Cennet ve Atakent Kültür Sanat Merkezlerinden ve 444 4 360 aranarak detaylı bilgi alınabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu