Haber

Motosiklet Kırmızı Işıkta Karşıdan Karşıya Geçen Yayaya Çarptı

Kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçen yayaya motosiklet çarptı… O anlar kamerada.

Kadın kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, motosiklet sürücüsü ve arkasındaki yolcu yaralandı.

İSTANBUL – Bayrampaşa’da kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmek isteyen kadına motosiklet çarptı. Kadın kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, motosiklet sürücüsü ve arkasındaki yolcu yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Kaza anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay, 18 Temmuz Salı günü saat 10:15 sıralarında Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi’nde meydana geldi. Kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçen kadın, hızlı adımlarla yürümeye başladı. O sırada her zamanki rotasında seyreden motosiklet sürücüsü kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmeye çalışan kadını fark edemeyince kaza kaçınılmaz oldu. Motosiklet kadına çarptı. Motosikletten yere savrulan sürücü ve arkasındaki yolcu kaldırımdaki beton mantarlara çarparak yaralandı. Yaya kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, ağır yaralanan motosiklet sürücüsü ve arkasındaki yolcu olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. O anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

“Yaya kadın çekti”

Esnaf Yürekli Kocaman, kazayı anlatarak, “Karşıdan bir motosiklet geliyordu. Bir kadın kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmeye çalıştı. Kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmeye çalıştı. Hanıma çarpmamaya çalıştı. .Yere düştü.Burada motordaki iki kişi yere düşerek dubaya çarparak yere çarptı.Bayan olaydan sonra bir şey olmamış gibi ayağa kalktı.Onun yüzündendi,çünkü direğin içinden geçti. Şahsen kırmızı ışık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu