Haber

Selen Sevigen kimdir? Selen Sevigen hayatı ve biyografisi!

Ünlü müzikçi Gökhan İhtimam ile 6 yıl evli kalan Selen Sevigen hakkında birçok ayrıntı ve bahis merak ediliyor, araştırılıyor. 2016 yılında evliliklerini sonlandıran çift, yollarını ayırmıştı. Ayrılıklarının akabinde uzun bir müddet boyunca sessizliğini koruyan Selen Sevigen’in hayatı ve biyografisi de oldukça merak ediliyor. Selen Sevigen kimdir? Sorusu da sıklıkla merak edilenler arasında. Peki, Selen Sevigen kimdir? Selen Sevigen hayatı ve biyografisi!

SELEN SEVİGEN KİMDİR?

Selen Sevigen, 1979 yılında doğdu. Bilkent Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, ABD’nin Kaliforniya Üniversitesi’nde tahsil hayatına devam etti. Daha sonra İngiltere’de London Academy of Music and Dramatic Arts’ta müzik ve Sinema eğitimi aldı.

Bernard Hiller’dan ders alıp oyunculuk kariyerine başladı. Türkmax ekranlarında Gala adlı sinema programının sunuculuğunu gerçekleştiren Selen Sevigen, O Şimdi Mahkum ve O…Çocukları isimli filmlerde rol aldı. CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen’in kızı olan Selen Sevigen daha evvel ismi futbolcu Tuncay Ulu ile gündeme gelmilti.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Şarkıcı Gökhan Özen ile nişanlandılar. Babasının ısrarlarına rağmen politikaya atılmayan Selen, bir dönem yönetmen Abdullah Oğuz’un asistanlığını yaptı. 7 Temmuz 2010 da Gökhan Özen’le evlendi. Bu evlilikten 2 kız çocukları vardır. Gökhan İtina ile 2016 yılında boşanarak evliliklerine notayı koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu