Yaşam

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı

Damping sendromuyla mücadele eden Seren Serengil, yeniden hastaneye kaldırıldı. Serengil, “Aman bağırsaklarına dokunma… Utanma, ben hala ızdırap çekiyorum. Yine de kusur… Balıkla beraber olmak çok daha güzel.”

Sosyal medya hesabından yeniden hastaneye kaldırıldığını açıklayan Serengil, yaşadığı süreci anlattı. Serengil, “Bu hastane günlüklerini sizinle neden paylaşıyorum biliyor musunuz? Obez değilseniz asla kilo verme ameliyatları yapmayın. Mide küçültme sorunum olmadı ama sonradan yaptırdığım gastrit bypass beni bu duruma düşürdü. 43 kilo her yemekten sonra daha da kötüleştim safra kesem alındı ​​böbreğimde taş vardı karaciğerde siroz olacağım söylendi çoklu organ yetmezliğine gidiyorum çok şükür ters bir ameliyat oldu doktor yüzde elli şans verdi yaşayacak mı yaşamayacak mı…

‘YAPTIĞIM İŞLEMİ GÖR, DİKKAT ETMEMEK İSTEDİM’

Serengil, paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Yemek yer yemez 10 dakika sofrada duramıyorum. Dünya başıma yıkılıyor, midem bulanıyor, kusuyorum, tuvaletten çıkamıyorum. gitti son tatilde çarpıntı halsizlik nefes darlığı şikayetleriyle istanbula geldim şimdi göbeğime göbeğimin alt kısmına bakacaklar senelerdir ızdırap çekiyorum hiç obez olmadım ve oldum Bu ameliyatı olmak istemezdim.Bu kadar agresif bir ameliyat olmamalıydım.Üstelik bağırsak 4 metre eksik.Yediğim zaman normal bir sindirim olmadığı için kötü bir his var.Kısacası canım hanımlar çok zayıfsınız diyorsunuz ben o kadar kilo alırım bağırsaklarda gerçek emilim olmaz organlar beslenemez ben de yemem aman dokunmayın bağırsaklarınıza… Aldanma, hala ızdırap çekiyorum ve sıkıntılar var. Balıklarla olmak çok daha güzel. Kaç yıldır böyleyim biliyorsun aşkım.”

haber-erdemli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu