Teknoloji

Suicide Squad: Kill the Justice League üzücü haberlerle gündemde

Ülkemizde de merakla bekleniyor. İntihar Kadrosu: Adalet Birliği’ni öldür Acı haberle bir kez daha bomba gibi gündeme geldi. Ülkemizi de ilgilendiren bu durum nedeniyle Türk oyuncular, Rocksteady Studios’un geliştirdiği oyuna Epic Games mağazası üzerinden erişemeyecek.


İlginizi Çekebilir:  Suicide Squad: Kill the Justice League’in PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı


Suicide Squad: Kill the Justice League, 2020 DC FanDome etkinliğinde Gotham Knights ile duyuruldu. Orijinal bir hikayenin bizlere sunulacağı oyunda Metropolis şehrine giderek Harley Quinn olarak güçlü bir mücadeleye girişeceğiz. , Deadshot, Kaptan Boomerang ve King Shark.

Suicide Squad: Justice League’i Öldürün Acı Haber: Epic Games Store’da Satılmayacak!

Geçtiğimiz günlerde Epic Games Store’da ertelenen oyunun 2 Şubat 2024 Cuma günü PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkması bekleniyor. Ancak ülkemiz bu listede yer almayacak. Söz konusu oyunun ülkemizde yayınlanmadığına ilişkin paylaşımın ardından X kullanıcısı Souls Vice, Epic Games şirketinin destek grubuyla iletişime geçerek, aldığı yanıtla Suicide Squad: Kill the Justice League oyununun onaylandığının doğrulandığını ekledi. Ülkemizde yayınlanmayacaktır.

Suicide Squad oyununun ülkemizde neden Epic Games mağazasında yayınlanmayacağına dair şimdilik net bir açıklama olmasa da destek ekibi biriminin açıklamasında yer alan ülkelerin taraf olan ülkeler olduğunu görebiliyoruz. Ukrayna savaşı. Ne yazık ki ülkemiz Rusya’ya uygulanan yaptırımların etkisi altında görünüyor.

Öte yandan PlayStation, Steam ve Xbox mağazalarıyla ilgili yeni bir gelişmenin olmadığını da belirtelim. Herhangi bir gelişme olması durumunda sizleri en kısa sürede bilgilendirmeye çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu