Haber

Trabzon’da coşkulu kalabalık: Devlet Bahçeli vatandaşlara sesleniyor

ensonhaber.com

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Trabzon’da mitingde vatandaşlara sesleniyor.

Devlet Bahçeli’nin açıklamaları şöyle:

Trabzon’a baktığınız zaman her yerde bize Trabzon diyen vatan evlatlarının çağrısı duyulur. Trabzon denilince kahramanca şehit olan Eren Bülbül’ün yüzü karşımıza çıkıyor. Bizi birbirimizden ayırmaya kışkırtanlara tamamen kapalıyız. Mezhep ayrımcılığına her zaman karşıyız.

Devletimiz ve milletimizle birlikte her şeyden önce Türkiye’yiz. Çalışıyoruz, çabalıyoruz, canımızı dişimize takıyoruz. 14 Mayıs 2023’te aziz milletim sıra sizde. Muhalefet partileri mutlaka demokratik hesap verecektir. 14 Mayıs Pazar günü tüm dünyanın gözü üzerimizde olacak. Madem ülkemizi takip ediyorlar, o zaman Trabzon’un güçlü bir mesajı olması mukadderdir. 14 Mayıs’ta Türk ve Türk Yüzyılına adım atmak sizin iradenizdir.

Türkiye Cumhuriyeti, Türk ulusal kimliğinin üzerine çıkmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin harcı şehit kanlarıyla karıştırılmıştır. Türk demokrasisi kendini defalarca kanıtlamıştır. Son günlerde bazı ülkelerde yayınlanan dergi ve gazeteler sistematik ve şiddet içeren algı operasyonları yürütüyor. 14 Mayıs seçimleri öncesinde Batı açıkça rezalet ittifakından yana olmuştur. Milletimizin iradesine kimse zincir vuramaz.

Detaylar gelecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu