Ekonomi

Xcel Brands halka açık hisse senedi arzını duyurdu

NEW YORK – Bir medya ve tüketici ürünleri şirketi olan Xcel Brands, Inc. (NASDAQ: XELB), adi hisse senetleri ve eşdeğerlerinin yazılmamış halka arzını başlattığını bugün açıkladı. Halka arzın tamamlanması ve şartları piyasa koşullarına bağlı olup, nihai büyüklük veya şartlarla ilgili herhangi bir garanti verilmemiştir.

Craig-Hallum Capital Group LLC, 26 Ocak 2024 tarihinde yapılan ve daha sonra 6 Şubat 2024 tarihinde Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından geçerli ilan edilen bir raf kayıt beyanını takip eden bu arzın münhasır yönetici underwriter’ıdır.

Arz, her ikisi de Craig-Hallum Capital Group LLC’den temin edilebilecek olan bir prospektüs ve ilgili ön prospektüs eki aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

2011’de kurulan Xcel Brands, giyim, ayakkabı, mücevher ve ev eşyaları dahil olmak üzere çeşitli tüketici ürünlerinin markalaşması, tasarımı ve pazarlanması alanlarında faaliyet göstermektedir. Judith Ripka, Halston, LOGO by Lori Goldstein ve C. Wonder by Christian Siriano gibi birçok markanın sahibi olan şirketin Isaac Mizrahi ve Longaberger gibi başka markalarda da hisseleri bulunuyor.

Şirket, canlı yayın ve interaktif televizyon girişimleri aracılığıyla 4 milyar doların üzerinde perakende satış gerçekleştirmiştir.

Bu basın bülteni, şirketin gelecekteki finansal performans ve stratejilerine ilişkin beklentilerine dair ileriye dönük ifadeler içermektedir. Yine de, bunlar gelecekteki performansın güvencesi değildir ve risk ve belirsizliklere tabidir. Potansiyel yatırımcıların, teklif ve ilgili risklerin daha iyi anlaşılması için izahname ve tescil beyanına başvurmaları tavsiye edilir.

Bu makalede sunulan bilgiler Xcel Brands’in basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu