Haber

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, KUTO Ocak ayı Meclis Toplantısında Vizyon Projelerini Anlattı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Ticaret Odası’nın (KUTO) Ocak Ayı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın konuğu oldu. Toplantı öncesinde bir sunum yapan ve bugüne kadar şehir genelinde yaptıkları yatırımlar ve hizmetler hakkında üyelere bilgi veren Lider Ömer Günel, “Çantamız önümüzdeki dönem için vizyon projelerle dolu. Çıraklık dönemim bitti, kalfalık dönemim başlıyor.”

Kuşadası Ticaret Odası Ocak Ayı Olağan Genel Kurul Toplantısı, Bülent İlbahar başkanlığında Kuşadası Ticaret Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde Belediye Başkanı Ömer Günel, görev yaptığı 5 yıl boyunca Kuşadası Belediyesi’nin kent genelinde yürüttüğü altyapı ve üstyapı yatırımları, hizmetler, park ve yeşil alanlar, kültür sanat faaliyetleri ve sosyal yardımlar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. ofiste. İnşaatına başlanan ‘Kuşadası Kıyı Düzenleme Projesi’ ve ‘Kuşadası Yaşam, Kültür ve Spor Merkezi’ hakkında meclis üyelerine sunum yapan Belediye Başkanı Ömer Günel, ardından soruları yanıtladı.

“Bahane değil hizmet ürettik”

Kuşadası Belediyesi’nde görev yaptığı 5 yıl boyunca pandemiye, depreme ve ekonomik krize rağmen kesintisiz hizmet ürettiklerini belirten Belediye Başkanı Ömer Günel, “İlimizde 23 mahalleye yatırım yaptık. Beş yılda bu yatırımı hayata geçirdik. Önceki 3 dönemin 3-3,5 katı hizmet üretti.Bizim dönemimizde 933 milyon 702 “1.000 TL’lik yatırımla 23 mahallede yürütülen çalışma sayesinde Kuşadası’na 218 kilometre yeni yol kazandırıldı. Belediyemizin kaynaklarını vatandaşlarımız için en uygun şekilde kullandık. Bahane değil hizmet ürettik. Artık çıraklık dönemim bitti. Artık benim kalfalık dönemim başlıyor” dedi.

“Kuşadası özlemini duyduğu projelere bizimle kavuştu”

Kuşadası’nın yıllardır özlemini duyduğu projelere kavuştuğunu belirten Belediye Başkanı Ömer Günel, “Sahil şeridinde imalat çalışmalarımız başladı. Projede bisiklet ve yaya yolları, çocuk oyun alanları, kaykay parkurları, plaj voleybolu sahası yer alacak. seyir terasları ve dinlenme alanları Kuşadası’nın sahildeki iklimi şöyle olacak “38 farklı bitki türüyle peyzaj çalışması yapacağız. Kuşadası Ömür Kültür ve Spor Merkezi tüm vatandaşlarıma her yönüyle sosyalleşme imkanı sunacak. Çantamız önümüzdeki döneme ait vizyon projelerle dolu” dedi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu